Výstroj a výzbroj na figurantech pro různé oblasti je pouze informativní, nesená výstroj se mění v závislosti na funkci jednotlivých lidí a jejich vlastního výběru. Speciální jednotky nemají příliš svázané ruce při výběru své osobní výstroje. Určitá kritéria ale dodržet musejí, stejně tak i naše jednotka.

Výstroj pro MOUT - Direct Action (DA)

Figurant je oblečen do bojové uniformy v maskovacím vzoru UPC, který byl navržen speciálně pro boj ve městech a pouštních oblastech.
Hlava: Helma MICH 2001 s montáží pro noční vidění polepená suchým zipem pro možnost osázení IR identifikačními prvky. Na helmě jsou dále brýle ESS Profile NVG v pískové barvě. Jako ochrana sluchu slouží elektronická sluchátka od firmy Peltor – model ComTac II. Na obličeji má figurant Under Armour neck gaiter.
1st line: Opasek BHI riggers belt s volnou modifikací sumek od firem EI a TT dle potřeb člena jednotky. Nůž Ka-Bar TDI LAW.
2nd line: Plate carrier w/cummerbund od firmy EI v barvě MJK. Plate carrier je dále osázen volnou modifikací sumek od firem EI, BHI a HSGI v barvě MJK/Coyote, a to dle potřeb a specializace člena jednotky. Na hrudi je dále pistole Glock 17 v pouzdru od firmy BladeTech. Na rukou pilotní nomexové rukavice. Na zádech radiostanice AN/PRC-127.
Nohy: Chrániče kolen v pískové barvě od firmy Hatch, na nohou pak boty Oakley pro speciální jednotky v pouštní úpravě.
Zbraň: Útočná puška Mk18 vybavená kolimátorem Aimpoint M68, IR/visible laserovým značkovačem AN/PEQ-15 a svítilnou Surefire M952V.

Výstroj pro les

Figurant je oblečen do bojové uniformy v maskovacím vzoru Woodland pro lesní prostředí.
Hlava: Klobouk (BonieHat) v maskovacím vzoru WD a náhlavní souprava Bowman. Na obličeji brýle ESS Ice.
1st line: Opasek BHI riggers belt se sumkou na dva granáty od firmy TAG v barvě RG a stehenním pouzdrem pro pistoli Glock 17 od firmy Specter Gear v barvě OD Green.
2nd line: Rifleman Chest rig od firmy TAG v barvě OD Green spolu s dalším příslušenstvím dle potřeb a specializace člena jednotky. Na rukou pilotní nomexové rukavice a GPS navigace Garmin FORE TREX 301 v pouzdře.
3rd line: Batoh Multi Mission Pack od firmy EI v barvě OD Green osázený dalšími sumkami dle aktuální potřeby.
Nohy: Boty Danner TFX Rought-Out GTX
Zbraň: Útočná puška M4 s 10,5“ hlavní s tlumičem plamene Noveske KX3 a s RAS II předpažbím vybavená holografickým kolimátorem Eotech XPS a svítilnou Surefire.